expand_more ROZWIŃ WSZYSTKO
Współpraca z neurologiem
Współpraca logopedy z różnymi specjalistami jest niezwykle istotna. Neurolog może wspomóc logopedę w ocenie, czy wady wymowy nie są efektem chorób neurologicznych. Poznaj wskazania i zasady współpracy z neurologiem oraz uzyskaj dostęp do materiałów wspierających logopedę w pracy z dziećmi z uszkodzeniami i dysfunkcjami OUN.
ROZWIŃ (
POZOSTAŁY
19 MATERIAŁY)
expand_more
Współpraca z terapeutą karmienia
Wiedza z zakresu terapii karmienia jest niezbędna w warsztacie współczesnego logopedy. Zdobądź wiedzę, w jaki sposób pracować z dzieckiem z trudnościami w zakresie przyjmowania pokarmów lub „niejadkiem” w gabinecie logopedycznym.
ROZWIŃ (
POZOSTAŁY
20 MATERIAŁY)
expand_more
Współpraca z fizjoterapeutą
Elementy fizjoterapii są coraz częściej obecny w gabinecie logopedycznym. Dowiedz się, w jaki sposób ocenić postawę dziecka i poznaj wybrane techniki manualne, które wspomogą terapię logopedyczną w Twoim gabinecie.
ROZWIŃ (
POZOSTAŁY
8 MATERIAŁY)
expand_more
Współpraca z ortodontą
Logopeda i ortodonta coraz częściej współpracują w celu zapewnienia kompleksowej opieki pacjentom, którzy wymagają zarówno korekcji ortodontycznej, jak i terapii logopedycznej. Dowiedz się w jaki sposób prowadzić terapię logopedyczną w trakcie leczenia ortodontycznego.
ROZWIŃ (
POZOSTAŁY
5 MATERIAŁY)
expand_more
Współpraca z psychologiem
Coraz częściej współpraca logopedy z psychologiem pozwala na osiągnięcie lepszych efektów terapii. Dowiedz się w jaki sposób współpracować z psychologiem i wykorzystywać wiedzę oraz metody pracy psychologa podczas terapii logopedycznej.
ROZWIŃ (
POZOSTAŁY
7 MATERIAŁY)
expand_more