Współpraca z ortodontą
Logopeda i ortodonta coraz częściej współpracują w celu zapewnienia kompleksowej opieki pacjentom, którzy wymagają zarówno korekcji ortodontycznej, jak i terapii logopedycznej. Dowiedz się w jaki sposób prowadzić terapię logopedyczną w trakcie leczenia ortodontycznego.
lock
arrow_downwardSPRAWDŹ SZCZEGÓŁY shopping_cartKUP DOSTĘP
4 x movie 4 x cloud_download

Zdobędziesz wiedzę z zakresu prowadzenia terapii logopedycznej w trakcie leczenia ortodontycznego pacjenta. Dowiesz się w jaki sposób zastosować terapię miofunkcjonalną u pacjenta, który jest w trakcie leczenia ortodontycznego oraz jak przygotować pacjenta do korekty wędzidełka języka i wędzidełka wargi górnej. Otrzymasz dostęp do materiałów, w których znajdziesz m.in. wiele ćwiczeń usprawniających pracę warg, policzków i języka dla pacjentów przed planowanym leczeniem ortodontycznym. Wszystkie materiały zawierają zdjęcia z prywatnej praktyki, co pozwala na szczegółowsze zapoznanie się z prezentowanymi ćwiczeniami i metodami pracy.

 
MATERIAŁY
1. movie Zasady współpracy logopedy i ortodonty lock
2. movie Terapia logopedyczna w trakcie leczenia ortodontycznego pacjenta lock
3. movie Terapia miofunkcjonalna przy leczeniu ortodontycznym lock
4. movie Przygotowanie pacjenta do korekty wędzidełka języka i wędzidełka wargi górnej lock
5. cloud_download Ćwiczenie przygotowujące do zabiegu korekty wędzidełka języka lock
6. cloud_download Ćwiczenia usprawniające pracę warg, policzków i języka dla pacjentów przed planowanym leczeniem ortodontycznym lock
7. cloud_download Kwestionariusz badania miofunkcjonalnego lock
8. cloud_download Słowniczek logopedyczno-ortodontyczny lock